Przemiana. Od nadwagi do odwagi, czyli jak odnalazłam siebie
Johnson Tory

Tory Johnson zawsze miała nadwagę ale nigdy nie znalazła w sobie dość siły, by to zmienić. Poskutkowało dopiero ostrzeżenie od szefowej działu informacyjnego ABC News: jeśli Tory nie schudnie, jej dalsza kariera telewizyjna może stanąć pod znakiem zapytania. Podziałało to jak grom z jasnego nieba i stało się impulsem dla przemiany.
Przemiana rozpoczyna się od incydentu, który (...)

Galaktyka, Łódź
Sto lat samotności
Marquez Gabriel Garcia

Miała to być pierwsza powieść Gabriela Garcii Marqueza. Dzięki swym dziadkom znał historię Macondo i dzieje rodziny Buendia, prześladowanej przez fatum kazirodztwa. Świat, w którym rzeczy nadzwyczajne miały wymiar szarej codzienności, zwyczajność zaś przyjmowana była jako zjawisko nadprzyrodzone, świat bez czasu, gdzie wiele rzeczy nie miało jeszcze nazw, był też jego światem. (...)

Muza, Warszawa
Krótka historia wróżbiarstwa
Görgens Alfred

W książce omówiono nie tylko historię wróżbiarstwa, ale także praktyczne stosowanie poszczególnych metod.

Videograf, Katowice
Był sobie chłopiec
Hornby Nick

Trzydziestosześcioletni Will Freeman nie chce mieć dzieci i nie potrafi zrozumieć, dlaczego wszyscy tak się nimi zachwycają. W jego modnie urządzonym mieszkaniu w Ishington nie ma rozsypanych klocków lego, pomazanych dżemem płyt kompaktowych, a Will żyje z tantiem za kolędę skomponowaną kiedyś przez jego ojca. Interesuje się jednak samotnymi matkami, dlatego chcąc dołączyć do grupy (...)

Zysk i S-ka, Poznań
Wezwanie
Grisham John

Ray Atlee jest wykładowcą prawa. Ma czterdzieści trzy lata, od niedawna jest wolny i wciąż nie może się pogodzić z konsekwencjami niespodziewanego rozwodu. Jego młodszy brat, Forrest, jest, niestety, czarną owcą w rodzinie. Pewnego dnia bracia dostają list od ojca, emerytowanego sędziego, mieszkającego samotnie w rodzinnym domu w stanie Missisipi. Ojciec stoi nad grobem i pragnie (...)

Świat Książki, Warszawa
Mistrzostwa Świata FIFA Brazylia 2014. Oficjalna księga

Mistrzostwa Świata FIFA, Brazylia 2014. Oficjalny Przewodnik jest jedyną książką o Mistrzostwach wydawaną na licencji Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej FIFA.
To kompleksowy zbiór informacji na temat największego i najbardziej prestiżowego turnieju piłki nożnej na świecie, który w 2014 roku odbędzie się w Brazylii. Zawiera wyjątkowe zdjęcia, analizy eksperckie wykonane dla (...)

Aha, Łódź